Výstava

Kontaktní informace

Vážení zájemci o výstavní stánek na Festivalu Česká inovace 2016,

na této stránce naleznete všechny potřebné informace, které se týkají možnosti objednání výstavního stánku. V případě zájmu prosím kontaktujte pana Vojtěcha Zelenku z pořádající firmy B.I.D services na emailu: vojtech.zelenka@bidservices.cz nebo na telefonu 777 933 396.

Popis výstavních prostor

Výstavní prostory festivalu budou umístěny ve výstavní galerii a Mramorovém sále paláce Lucerna. Tyto prostory se nachází nad sebou a nabízí zájemcům dostatek prostoru pro jejich stánky. Spolu s výstavou bude v těchto prostorách umístěno i občerstvení pro účastníky festivalu (kávová přestávka, oběd a raut), čímž je zajištěna plná návštěvnost těchto prostor. Vystavovatelé se tak nemusí obávat malé návštěvnosti jejich stánků.

Stánky vystavovatelů

Základním výstavním prostorem je plocha o rozměrech 3 x 1-2 m, která bude doplněna o jeden stůl, dvě židle a zásuvku 220V. Zbylé dotvoření výstavní plochy je plně ve vaší režii. Standardně vystavovatelé používají rozkládací roll-upy. V prostoru galerie (ne Mramorový sál) navíc mohou využít stěny o rozměrech 1x2m, které budou mezi jednotlivými stánky instalovány. Na tyto stěny není možné cokoliv lepit nebo připevňovat, ale mohou být využity pro zavěšení posteru či plakátu.

Ceny výstavních ploch

základní poplatek pro vystavovatele  20 000 Kč + DPH
firma podporující Českou inovaci o.p.s. v rámci platně uzavřeného partnerství 10 000 Kč + DPH
inovátoři & start-upy 5 000 Kč + DPH

Plánky výstavních prostor a volné plochy

výstavní prostor - galerie

Volné plochy k rezervaci: pwc, G1, G2, G3, G4, G5, G6


výstavní prostor - mramorový sál

Volné plochy k rezervaci: M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7