Aktuality

Šestý Festival inovací přilákal více než 400 účastníků!
(1.12.2017)

Největší tuzemské setkání inovátorů Festival Česká inovace 2017 si v Plzni nenechalo ujít více než 400 účastníků z celé republiky! Šestý ročník Festivalu Česká inovace přivedl 30. listopadu do areálu DEPO2015 v Plzni inovátory, firmy, investory, akademiky a zástupce veřejné správy. Festival poprvé v Plzni a poprvé v novém konceptu více než 400 účastníkům nabídl 53 prezentací, 9 workshopů a nepočítaně dalších aktivit.

Číst více >


Žádná registrace? Žádný problém! Rádi Vás registrujeme i na místě!
(29.11.2017)

Ať už jste se o Fesitvalu dozvěděli příliš pozdě, dlouho jste váhali s registrací nebo Vám pes snědl klávesnici, a nejste tak ani v den konání Festivalu zaregistrovaní, nemusíte zoufat, že o největší podzimní setkání inovátorů přijdete – stačí se zítra (čtvrtek 30.11) v průběhu programu dostavit do místa konání (areál DEPO 2015) a rádi Vás zaregistrujeme na místě. Přijďte však co nejdříve, ať si z programu užijete maximum!

Číst více >


Vstup do VIP Zóny pro studenty ČZU zdarma!
(28.11.2017)

Přinášíme skvělou zprávu pro všechny studenty Západočeské univerzity v Plzni! Ti se mohou nyní registrovat na Festival inovací zcela zdarma – stačí v registračním formuláři vyplnit do kolonky vzkaz „student ZCU“ a při příchodu na Festival poté předložit svou kartu studenta, případně studentský průkaz ISIC. Ve VIP zóně tak mají studenti jedinečnou příležitost zúčastnit se zajímavých workshopů…

Číst více >


Festivalové workshopy: ve víru zkušeností a know-how!
(26.11.2017)

Na festivalu můžete 30.11. kromě pestrého programu v autobusové hale navštívit též VIP zónu, která bude nabitá též zajímavými workshopy, v jejichž rámci se renomovaní speakeři podělí o své praktické zkušenosti a know-how z rozmanitých oblastí. V průběhu dne se bude v prostorách zasedací místnosti DEPO2015 a Ateliéru 1 konat celkem devět workshopů, z nichž si dozajista vyberete své favority. Nebo klidně hned několik!

Číst více >


„Last minute“ od agentury CzechInvest do Silicon Valley!
(22.11.2017)

Máte business plán, který chcete zkonzultovat, zhodnotit a efektivně realizovat? Přineste ho 30.11. s sebou na Festival ke stánku agentury CzechInvest a odleťte na 3 měsíce do Silicon Valley! Díky CzechInvestu máte jedinečnou příležitost nechat si na Festivalu zdarma zkonzultovat svůj business plán, získat „last minute“ registraci do projektu CzechAccelerator a vstoupit tak do tříměsíčního akcereačního programu…

Číst více >


Registrace na Festival je v plném proudu!
(14.11.2017)

Festival České inovace 2017 v Plzni – největší tuzemské setkání průmyslu, inovátorů, investorů, akademiků,  a veřejného sektoru, jehož cílem je propojení jednotlivých komunit a nastartování konkrétních ČINů! Festival má tradici již od roku 2011, kdy se Česká inovace poprvé rozhodla podpořit inovační prostředí v ČR. Registrace na 6. ročník již byla spuštěna – zajistěte si svou vstupenku ještě dnes!

Číst více >


Program Festivalu České inovace 2017
(08.11.2017)

Program letošního Festivalu je rozdělen do tří tematických sekcí, v jejichž rámci si každý návštěvník přijde na své. Ať už jste ostřílení hráči na inovačním trhu, technologičtí nadšenci nebo pokud zkrátka rádi zkoušíte nové věci, dozajista vás vtáhne dění v rámci Festivalového programu v autobusové hale areálu DEPO2015 – kromě zástupců zajímavých inovativních firem se potkáte též s humanoidním robotem Pepperem…

Číst více >


Šestý Festival České inovace bude hostit Plzeň
(10.10.2017)

Po roční pauze se opět vrací populární Festival České inovace, který naváže na tradici předchozích čtyř ročníků a potvrdí pověst jedné z největších inovačních událostí v ČR. Protože se ovšem nemíníme pouze ohlížet zpátky, rozhodli jsme se inovovat i samotný koncept festivalu tak, aby zdůraznil důležitost regionální spolupráce na poli inovací a motivoval kraje k rozvíjení vlastního inovačního potenciálu.

Číst více >