Festivalové workshopy: ve víru zkušeností a know-how!

Na festivalu můžete 30.11. kromě pestrého programu v autobusové hale navštívit též VIP zónu, která bude nabitá též zajímavými workshopy, v jejichž rámci se renomovaní speakeři podělí o své praktické zkušenosti a know-how z rozmanitých oblastí. V průběhu dne se bude v prostorách zasedací místnosti DEPO2015 a Ateliéru 1 konat celkem devět workshopů, z nichž si dozajista vyberete své favority. Nebo klidně hned několik!


»» PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O JEDNOTLIVÝCH WORKSHOPECH NAJDETE ZDE ««
»» REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE (nutno prvně zakoupit vstupenku do VIP Zóny) ««


Zasedací místnost:

Workshopy v zasedací místnosti spojuje téma vývoje a dynamiky inovačního prostředí a trhu (nejen) v České republice. Pavel König z nvias, z.s. pohovoří o důležitosti technického vzdělávání na školách a představí, jak lze zdánlivě složité myšlenkové procesy děti učit formou hry. Následovat budou tři workshopy zaměřené na veřejnou sféru, ať už se bude jednat o oblast podpor a dotací, zavádění energeticky úsporných opatření či spolupráce firem s univerzitami. Lákadlem je rovněž workshop Petra Zelenky z Hackerly, který Vám představí praxi týmového designu v businessových gigantech, jakými jsou například Amazon, Spotify, Facebook či Zappos. Více informací naleznete v záložce WORKSHOPY!

  • 10:30 – 11:30 » Výuka designového a programátorského myšlení na školách (nvias, z.s.)
  • 11:45 – 12:45 » Podpora inovací: dotace – SF – komunitární programy (Jan Hauser, Veronika Doskočilová)
  • 14:00 – 15:00 » Inovační potenciál univerzit (Unico.ai)
  • 15:15 – 16:00 » HORIZON 2020: projekt START2ACT
  • 16:15 – 17:00 » TEAM DESIGN nejrychleji rostoucích společností dneška (Hackerly)

Ateliér 1:

Čtyři workshopy v Ateliéru 1 se do jisté míry budou věnovat tématu efektivity. Potřebujete zlepšit svou každodenní přípravu, zajistit dostatečné množství finančních prostředků pro realizaci svého business plánu, zvládnout setkání s potenciálním investorem či osvojit si principy cirkulární ekonomiky? Navštivte záložku WORKSHOPY a zaregistrujte se na seminář, který Vám potřebné know-how poskytne!

  • 10:30 – 11:30 » Co je to sakra crowdfunding? (CzechInvest / Hithit)
  • 11:45 – 12:45 » Tak si tu pilu naostři! (Socialbakers)
  • 14:00 – 15:00 » Jak se připravit na investora? (Martin Hanzlík)
  • 15:15 – 17:00 » Cirkulární ekonomika (IdeaSense)