Registrace na Festival je v plném proudu!

Festival České inovace 2017 v Plzni – největší tuzemské setkání průmysluinovátorůinvestorůakademiků veřejného sektoru, jehož cílem je propojení jednotlivých komunit a nastartování konkrétních ČINů! Festival má tradici již od roku 2011, kdy se Česká inovace poprvé rozhodla podpořit inovační prostředí v ČR.

Registrace na 6. ročník již byla spuštěna – zajistěte si svou vstupenku ještě dnes!

Program Festivalu je letos rozdělen do tří atraktivních bloků, v jejichž rámci si každý návštěvník přijde na své. Ať už patříte do některého z výše ilustrovaných kruhů nebo stojíte úplně mimo ně, dění v areálu DEPO2015 Vás snadno pohltí. Podrobný program si můžete prohlédnout v odkazu Program PDF nebo v sekci Program.

  • Vstupné v rámci Bloku A je zdarma – i tak se ovšem nezapomeňte registrovat, ať Vás na místě můžeme přivítat!
  • Programový Blok B (VIP zóna) se zajímavými workshopy, diskusemi, drinky a hudební produkcí je zpoplatněn. V předprodeji si vstup můžete zajistit za 490,- Kč, na místě bude vstupné činit 990,- Kč.
  • Na konferenci Budoucnost české výroby (Blok C), která je určena manažerům a majitelům firem, je možné se registrovat do 25.listopadu na webu BIDS.
  • Nejpohodlnější variantu poté představuje vstupenka „fanoušek inovací“ za 5.000,- Kč, která kromě neomezeného vstupu do všech tří programových bloků zahrnuje též možnost vyzkoušet si letecký simulátor za asistence pilota, vstup na večerní koncert USB Band, ale též ubytování a catering

Zájemci, kteří chtějí na festivalu upozornit na své projekty, produkty či inovace, se mohou do 24. listopadu hlásit na e-mailu: info@ceskainovace.cz.

Případné dotazy týkající se registrace či festivalové produkce ráda zodpoví Tereza Vodičková na e-mailu tereza.vodickova@czechinnovation.cz, případně na telefonu +420731112421.